Doskonała okazja inwestycyjna, przestronna działka, Venets

Venets, Bułgaria – ID 10616
12,000 €
Powierzchnia 2319 m2
Morze 67 000 m
Sezon Cały rok

Doskonała nieruchomość inwestycyjna!

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż działkę o powierzchni 2319 m2 przy asfaltowej ulicy we wsi Venets w pobliżu wsi Karnobat, w pobliżu głównej drogi Karnobat-Sliven. Na działce znajduje się jednopiętrowy masywny budynek o powierzchni 55 m2. Obok działki znajduje się prąd i woda.

Nieruchomość zapewnia doskonałe warunki do inwestowania, ze względu na lokalizację i bliskość centrum miasta Karnobat (13 km) i węzła drogowego Petolatchka (11,3 km).

Cena ziemi tutaj rośnie w czasie, ta lokalizacja jest bardzo popularna.

Gospodarstwo w tej dobrze prosperującej wsi z rozwiniętym rolnictwem otwiera szerokie możliwości dla ambitnych inwestorów. Rozwinięta infrastruktura i żyzna ziemia stwarzają idealne warunki do rozwoju i modernizacji działalności rolniczej. Inwestorzy mają możliwość nie tylko budowania nowych obiektów, ale także inicjowania różnych działań, które przyczynią się do poprawy wydajności rolnictwa i zwiększenia ogólnych dochodów.

Nasze rekomendacje to:

1. budowa budynków rolniczych do przechowywania płodów rolnych,

produktów, takich jak zboże, siano, owoce i warzywa.

2. Budowa budynków technicznych do przechowywania sprzętu rolniczego i zapasów.

W MY REAL ESTATE AT MORE oferujemy niezrównaną ilość wysokiej jakości i sprawdzonych nieruchomości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Możesz na nas polegać we wszystkich aspektach.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ale dopiero się zaczyna.

Zespół MNM

W regionie Karnobat produkcja wina ma wielowiekową tradycję. Świadczą o tym wykopaliska licznych trackich kopców w rejonie Karnobatu, w których znaleziono czerwonofigurową ceramikę z wizerunkami boga Dionizosa, a także różne naczynia na wino. Informacje na temat produkcji wina na tych ziemiach można również znaleźć w kronikach historycznych z V-IV wieku p.n.e., które świadczą o ożywionym handlu między lokalnymi plantatorami winorośli a hellenistycznymi koloniami nad Morzem Czarnym.

Później, w okresie Pierwszego Królestwa Bułgarii, majestatyczna średniowieczna twierdza "Markeli", oprócz funkcji ochronnej, służyła również jako magazyn wina.

O zadbanych winnicach i dobrym winie w rejonie Karnobatu wspominają dziesiątki zagranicznych podróżników - Niemców, Francuzów, Anglików, Polaków, Węgrów - którzy odwiedzili te ziemie między XV a XIX wiekiem. Według świadectw miejscowa ludność z wielką starannością i umiejętnością przygotowywała nowe tereny pod winnice, otaczała ziemię i uprawiała znane dziś odmiany.

Unikalne połączenie rzeźby terenu, klimatu i właściwości gleby jest warunkiem wstępnym doskonałej jakości winogron Karnobat. Dolina Karnobat produkuje zarówno tradycyjne odmiany winorośli, jak i odmiany międzynarodowe. Różnorodność odmian i cechy terroir regionu zachęcają do produkcji wysokiej jakości win.

Burgas jest największym miastem w południowo-wschodniej Bułgarii i drugim co do wielkości na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, a z powierzchnią 253,644 km² jest również jednym z największych w kraju. Według najnowszego spisu ludności NSI z 31 grudnia 2015 r., miasto liczy 203 017 mieszkańców, co czyni je czwartym co do wielkości miastem w kraju. Kilka rezerwatów przyrody i obszarów chronionych, starożytne i średniowieczne wioski, Morze Czarne i coroczne festiwale przyciągają wielu turystów. Burgas, położone w najbardziej wysuniętym na zachód punkcie Morza Czarnego, dało swoją nazwę zatoce o tej samej nazwie, która jest największą i najbardziej zaludnioną na bułgarskim kontynencie czarnomorskim. Miasto otoczone jest jeziorami Burgas - Burgas, Atanasovsko i Mandrensko oraz Morzem Czarnym od wschodu.

Jednymi z pierwszych mieszkańców regionu byli Trakowie, którzy około VI wieku p.n.e. stworzyli szereg osad na terytorium dzisiejszego Burgas, wraz z pobliskimi miastami Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klimat w Burgas i regionie charakteryzuje się jako wilgotny subtropikalny z wpływami morskimi i kontynentalnymi. Średnia letnia temperatura powietrza osiąga 26,7 °C w lipcu, a maksymalne dzienne temperatury powyżej 20 °C występują do listopada. Średnia miesięczna liczba godzin słonecznych wynosi 328,6. Zimą widoczny jest wpływ kontynentalny, ale zimy pozostają znacznie łagodniejsze w porównaniu z wnętrzem kraju, a opady śniegu są stosunkowo rzadkie. Przyszły rozwój miasta związany jest z otwarciem Burgas na morze i jeziora. W tym kontekście omawiany jest projekt Super Burgas. Anastazji i mostu, a także rehabilitacji historycznego centrum, został już wdrożony. W 2012 r. w Burgas otwarto dwa centra handlowe. Planowane jest otwarcie wielofunkcyjnej hali sportowej i nadmorskiej drogi asfaltowej łączącej Burgas z nową dzielnicą Kyosheto i dzielnicą Sarafovo.

Powierzchnia
2319 m2
Sklep
13 km
Lekarz
10 km
Kawiarnia
11 km
Restauracja
11 km
Bar
14 km
Szkoła/przedszkole
8 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00