Działka budowlana w pobliżu morza, Camposol, Hiszpania

Camposol, Hiszpania – ID 5173
39,000 €
Powierzchnia 500 m2
Morze 15 000 m

Marzysz o wybudowaniu własnego domu?

To jest niesamowita okazja, aby to zrobić. Kupując działkę budowlaną o powierzchni 500 m2, możesz zaprojektować nieruchomość o powierzchni 100 m2 z dwiema sypialniami i jedną łazienką, która będzie wyglądała dokładnie tak, jak sobie wymarzysz. Wystarczy, że wystąpisz o odpowiednie pozwolenia i licencje. Istnieje również możliwość postawienia na działce domu prefabrykowanego - pamiętaj tylko, że musi on zostać zatwierdzony przez odpowiednie władze.

Działki znajdują się w pięknej urbanizacji Camposol (sektor C), w spokojnej okolicy w coraz bardziej popularnym Residencial Camposol Golf Development.

Chlubiąc się wspaniałymi plażami, polem golfowym, dwoma centrami handlowymi i placem zabaw dla dzieci, Camposol jest również tylko 30 minut jazdy od krajowego lotniska w Murcji i 1 godzinę od lotniska w Alicante, co czyni go bardzo pożądanym. Położenie. Możesz odkrywać malownicze krajobrazy, ponieważ okolica leży w naturalnej, szerokiej dolinie otoczonej różnymi pasmami górskimi i pięknymi, otwartymi, falującymi terenami.

Można tu znaleźć rozrywkę dla całej rodziny, ponieważ można skorzystać z 18-dołkowego pola golfowego lub zjeść dobry posiłek w jednej z wielu pobliskich restauracji, podczas gdy dzieci odwiedzą plac zabaw lub zagrają na boisku do piłki nożnej, które zostało zbudowane w sektorze D. W odległości zaledwie 15 minut jazdy samochodem można udać się na piękne plaże śródziemnomorskie lub do zachwycającego portu w Puerto de Mazarron.

Powierzchnia
500 m2
Sklep
2 km
Lekarz
1 km
Kawiarnia
2 km
Restauracja
2 km
Bar
2 km
Szkoła/przedszkole
6 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00