działka budowlana w spokojnej okolicy, najwyższa cena, Mogiliszte

Mogilishte, Bułgaria – ID 6723
24,000 €
Powierzchnia 2200 m2
Morze 5 000 m
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w bardzo spokojnej lokalizacji i w świetnej cenie w miejscowości Mogiliste. Działka ma 2200 m2 i jest bardzo dobrze utrzymana. Na działce znajduje się reszta domu 135 m2 do rozbiórki, na działce jest prąd i woda miejska, nieczystości mogą być rozwiązane przez szambo. Teren jest ogrodzony i znajduje się na nim dobrze utrzymana winnica. Ziemia ma wielki potencjał dla każdego producenta owoców i warzyw lub zwierząt gospodarskich. Mogilishte to bardzo spokojna wieś, 5 km od Kavarny. Istnieje około 60 stałych mieszkańców, w tym kilka rodzin obcokrajowców i kilka czeskich rodzin. Główna droga do wsi jest w bardzo dobrym stanie.

Miasto Kavarna to nadmorskie miasto w Bułgarii, położone na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba ludności wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusałka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu również uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Powierzchnia
2200 m2
Sklep
6 km
Lekarz
6 km
Kawiarnia
6 km
Restauracja
6 km
Bar
6 km
Szkoła/przedszkole
6 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00