Działka budowlana z widokiem na morze, świetna okazja, Košarica

Košarica, Bułgaria – ID 7400
35,000 €
Powierzchnia 1548 m2
Morze 2 000 m

Oferujemy państwu dużą działkę budowlaną w miejscowości Košarica w Bułgarii. Powierzchnia działki to 1548 m2. Obiekt posiada widok na morze. Odległość od plaży wynosi 2 km. Doskonała okazja inwestycyjna, polecamy!

Kosharitsa to miejscowość wypoczynkowa (powiat Burgas, gmina Nessebar), położona 3 km od popularnego kurortu Słoneczny Brzeg, u podnóża majestatycznej góry Stara Płanina, której ostatnie zbocza stopniowo schodzą do krystalicznie czystych wód Morza Czarnego . Obszar ten jest malowniczy, z pięknym panoramicznym widokiem, zanurzony w gęstej śródziemnomorskiej roślinności. Wieś oferuje doskonałe warunki do rekreacji i turystyki.

Wieś jest bardzo urocza, utrzymuje czystość i piękno. Oto harmonia, piękno i spokój czystej i nietkniętej przyrody. W pobliżu znajduje się popularny i tętniący życiem kurort Słoneczny Brzeg oraz malowniczy rezerwat przyrody Kalinata.

Okolica ma doskonałe możliwości dla miłośników wakacji na plaży i miłośników nocnego życia (w kurorcie Słoneczny Brzeg). Miłośnicy przyrody mają do wyboru spacery po lesie lub jazdę na rowerze. Liczne ekotrasy dają możliwość uprawiania ekoturystyki i pieszych wędrówek. Pobliskie stawy zachwycą miłośników wędkarstwa.

Košarica znajduje się na wysokości 100 metrów nad poziomem morza. Plaża i kurort Słoneczny Brzeg oddalone są o 3 km, miasto Burgas i międzynarodowe lotnisko - o 31 km, Warna - o 90 km. We wsi znajduje się szkoła, sklepy i piękny kościół na rynku. Drogi są asfaltowe, jest centralna sieć wodno-kanalizacyjna, telefon i łącze internetowe.

Widok na morze
Tak
Powierzchnia
1548 m2
Sklep
5 km
Lekarz
6 km
Kawiarnia
90 m
Restauracja
70 m
Bar
680 m
Szkoła/przedszkole
140 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00