Ładna działka z projektem i widokiem na morze, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bułgaria – ID 7405
85,800 €
Powierzchnia 1065 m2
Sezon Cały rok

Oferujemy do sprzedaży ładną działkę budowlaną z projektem w Sveti Vlas, Bułgaria. Powierzchnia działki wynosi 1065 m2 i ma piękny widok na morze. Doskonała okazja inwestycyjna, polecamy!

Sveti Vlas to przyjemne miasteczko u podnóża Starej Planiny, 4 km od Słonecznego Brzegu. Odległość od tego ośrodka jest naprawdę niewielka. Już niedługo oba miasta zostaną połączone dzięki budowie w często odwiedzanym i popularnym Słonecznym Brzegu. Miejscowość znana jako Sveti Vlas ma stosunkowo ciekawą historię, ale z punktu widzenia turystyki z pewnością czeka jeszcze na swój rozkwit. Kurort Sveti Vlas znajduje się około 13 kilometrów od miasta Nesebyr, które jest znane zarówno wśród turystów, jak i wśród miłośników ciekawych zabytków. Sveti Vlas to spokojniejszy kurort bez dużej masy turystów. Plaże są wąskie i mniej zatłoczone niż na Słonecznym Wybrzeżu.

W miasteczku znajdziemy kilka mniejszych plaż, zarówno piaszczystych, jak i kamienistych. Morze jest tu czyste, a wejścia do morza stopniowe.

Plaża w Świętym Własie skierowana jest na południe. Piasek jest drobny, złocisty, ale w okolicy są też romantyczne kamienne plaże. Wyjątkowe połączenie czystego górskiego powietrza, morskiego klimatu i pięknej przyrody. Letnie dni charakteryzują się spokojnymi porankami i stosunkowo chłodnymi, niezwykle przyjemnymi popołudniami. Wyjątkowa długa, ciepła i cicha jesień. Temperatury sięgające 15 stopni notowane są w połowie grudnia od kilku lat. Zima nie trwa tu dłużej niż miesiąc. Idealny wybór do użytku przez cały rok, udowodniono, że klimat bardzo dobrze wpływa na ludzkie zdrowie.

Dzięki temu, że miasteczko położone jest na zboczu, można zwiedzić zalesione pasmo górskie i odbyć przyjemny spacer. Ceny tutaj są bardzo korzystne. Przyjemna pogoda w połączeniu z wilgotnym morskim powietrzem jest idealna dla każdego, kto chce spędzić przyjemne wakacje w otoczeniu, które z pewnością nie jest tak zatłoczone jak Sunshine Coast. Dla tych turystów Sveti Vlas oferuje przyjemną alternatywę.

Widok na morze
Tak
Powierzchnia
1065 m2
Sklep
730 m
Lekarz
920 m
Kawiarnia
750 m
Restauracja
650 m
Bar
640 m
Szkoła/przedszkole
830 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00