Luksusowy 1+1 w najbardziej luksusowym hotelu na Cyprze 3% zniżki

Trikomo, Cypr – ID 7839
235,000 €
Powierzchnia 82 m2
Usposobienie 1 pokój + oddzielna kuchnia
Piętro 8/13
Morze 400 m
Stan W budowie
Sezon Cały rok

Szukasz więcej luksusu? Przedstawiamy wyjątkowy i obecnie najbardziej luksusowy projekt hotelowy nad morzem w północnej części Cypru, projekt, który podniesie poziom budownictwa na wyspie. Jako wyłączny przedstawiciel dewelopera możemy zaoferować najlepsze warunki.

Projekt jest obecnie budowany w najlepszym obszarze inwestycyjnym na Cyprze, więc mówimy nie tylko o interesującej rentowności najmu, ale także o bardzo interesującym wzroście cen nieruchomości.

Po prawej stronie projektu znajduje się pięciogwiazdkowy hotel, w którym znajduje się największe kasyno na wyspie, co przyciągnie bardziej wypłacalną klientelę. Po lewej stronie projektu deweloper będzie miał własny hotel nad morzem z kasynem, co przyniesie dodatkowe korzyści naszym inwestorom.

Pod pewnymi warunkami można uzyskać 3% zniżki poniżej ceny rynkowej, więc nie wahaj się ze mną skontaktować.

Droga na plażę jest rozwiązana przez przejście podziemne i bezpłatny transfer na plażę.

Ta jednostka 1 + 1 znajduje się w budynku A, który będzie działał jako hotel 24x7 i oczekuje się, że będzie miał lepszą wydajność + voucher o wartości 3000 € rocznie ponad wydajność. Jeśli zamierzasz zainwestować, gorąco polecamy ten budynek. W tym budynku jest bardzo niewiele wolnych lokali.

Krótka charakterystyka projektu i infrastruktury:

Pięć rodzajów restauracji (włoska, lokalna, mediterrenean, shushi bar i inne) trzy baseny, jeden z nich basen infinity, różne kompleksy sportowe i sportowe, parki, centrum handlowe, w którym będą tylko luksusowe marki. Spa, centra fitness, sklepy i kawiarnie.

Teatr i kino, droga rowerowa, ścieżka dla pieszych, kantor, zamknięty kort do squasha, sauna, łaźnia parowa, masaż, hamam, kryty basen, siłownia, joga - pilates, 24-godzinna ochrona i CCTV i wiele więcej.

Sami jesteśmy właścicielami nieruchomości i doskonale znamy lokalny rynek. Zajmiemy się wszystkimi usługami przed i po sprzedaży, w tym wynajmem nieruchomości. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć nasze wycieczki inwestycyjne na Cypr, liczba uczestników jest ograniczona.

Można to kupić na raty

Jestem zainteresowany
Finansowanie
Piętro
8
Liczba pięter
13
Usposobienie
1 pokój + oddzielna kuchnia
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
82 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Taras
13 m2
Parking
Tak
Sklep
120 m
Lekarz
650 m
Kawiarnia
250 m
Szkoła/przedszkole
3 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00