Przestronne 4 pokoje z pięknym widokiem na morze, w kompleksie Golf Coast w pobliżu Kavarna

Kavarna , Bułgaria – ID 6755
90,000 €
Powierzchnia 111 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/4
Morze 700 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Uważaj na biura nieruchomości, które w związku z sytuacją na czeskim rynku nieruchomości z dnia na dzień zaczęły oferować nieruchomości za granicą! Nie znając dostatecznie rynku zagranicznego, który różni się od czeskiego! Zdaj się na specjalistów i nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka!

Oferujemy Państwa uwadze 4 pokoje, o łącznej powierzchni 111,88 m2. Apartament znajduje się na czwartym piętrze z czterech pięter w kompleksie Golf Coast koło Kavarny. Układ: przedpokój, pokój dzienny, trzy sypialnie, łazienka z WC oraz przestronny taras ze wspaniałym widokiem na morze. Apartament jest w rzeczywistości jedną sypialnią, a właściciel podzielił część jadalni na dwie kolejne sypialnie. Przegroda jest wykonana z płyty gipsowej i może być usunięta w dowolnym momencie. Apartament jest sprzedawany z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem zgodnie z aktualnymi dotografiami. Kompleks Golf Coast położony jest na wybrzeżu w rejonie Ikantalaka i oferuje niepowtarzalne widoki na morze oraz jeden z najbardziej znanych kompleksów golfowych nad Morzem Czarnym, gdzie plaże są łatwo dostępne dla gości i właścicieli nieruchomości. Kompleks posiada odkryty basen, strefę relaksu, restaurację i parking.

Miasto. Café oddalone jest o zaledwie 8 km. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze.

Opłata za utrzymanie wynosi 10€/m2 rocznie i obejmuje wodę zużytą w apartamencie. Kompleks posiada własną studnię z certyfikowaną wodą mineralną.

Korona przeniosła się na najsilniejszy od 11 lat poziom do Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele wyszło poza normę. Jednak we wszystkich złych rzeczach jest dobro. Zaczęliśmy korzystać z technologii w dużo większym stopniu i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z oglądaniem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić wady i zalety danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informację.

Miasto Kavarna jest nadmorskim miastem w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu także uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Piętro
4
Liczba pięter
4
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
111 m2
Powierzchnia użytkowa
98 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
300 m
Lekarz
7 km
Kawiarnia
4 km
Restauracja
30 m
Bar
210 m
Szkoła/przedszkole
4 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00