Przestronny dom z 5 sypialniami w pobliżu plaży i udogodnień, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Hiszpania – ID 5204
230,000 €
Powierzchnia 275 m2
Usposobienie 5 pokojowe mieszkanie
Stan Gotowe

Jesteśmy liderami rynku i ekspertami w zakresie Państwa nieruchomości za granicą. Naszym celem jest wprowadzenie atrakcyjnych nieruchomości za granicą na rynek czeski. Pojedź z nami do Hiszpanii i skorzystaj z naszej wycieczki inwestycyjnej, aby zobaczyć atrakcyjne nieruchomości.

Oferujemy na sprzedaż wspaniały dom, który ma 4 sypialnie, 2 łazienki, 1 toaletę, nieruchomość z zagospodarowanym ogrodem o powierzchni 73 m2, położoną w porcie Mazarron.

Na parterze znajduje się duży salon oraz bardzo przestronna i w pełni wyposażona kuchnia z dostępem do ogrodu. Znajdziemy tu pergolę z meblami tarasowymi oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 9m2. Również na tym piętrze znajduje się toaleta.

Na pierwszym piętrze mamy 3 jasne, jasne sypialnie wszystkie z zamontowanymi szafami. Główna sypialnia ma widok na góry. Na tym samym piętrze znajduje się duża łazienka z prysznicem.

Na najwyższym piętrze znajduje się strych, który jest bardzo przestronny i jasny z tarasem z widokiem na góry. Poddasze jest wykorzystywane jako duża sypialnia, dodatkowo znajduje się tam łazienka z prysznicem; pokój dzienny z dostępem do tarasu. To piętro tworzy fantastyczny apartament dla gości.

Nieruchomość posiada dodatkowy duży garaż w piwnicy, który ma bezpośredni dostęp do domu.

Jak widać, jest to świetna nieruchomość do stworzenia własnego wymarzonego domu. Jest blisko zarówno do lokalnych udogodnień jak i plaż.

Mazarrón bay jest idealnym scenariuszem dla aktywnej turystyki skupionej na sportach wodnych z wieloma opcjami, takimi jak żeglarstwo, wędkarstwo sportowe lub nurkowanie.

Mazarrón jest jednym z tradycyjnych miejsc do opalania i plażowania w regionie Murcji z ponad 35 km linii brzegowej, z której większość jest dziewicza. Liczne plaże zatoki Mazarrón zostały wyróżnione Błękitną Flagą za jakość kąpieli i usług.

Oto wybór lokalnych plaż: Bahia Beach, Bolnuevo Beach, Castellar Beach, Nares Beach i Rihuete Beach.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ostatnich latach wiele się zmieniło. Jednak w całym tym złu jest coś dobrego. Zaczęliśmy o wiele bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z oglądaniem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić wady i zalety danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Liczba pięter
3
Usposobienie
5 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
275 m2
Działka
274 m2
Powierzchnia użytkowa
273 m2
Taras
Tak
Garaż
Tak
Powierzchnia budynku
272 m2
Sklep
290 m
Lekarz
250 m
Kawiarnia
290 m
Restauracja
240 m
Bar
290 m
Szkoła/przedszkole
20 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00