Przestronny wiejski dom, Los Puertos, Hiszpania

Los Puertos, Hiszpania – ID 10656
139,950 €
Powierzchnia 330 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Morze 11 000 m
Stan Gotowe

Oferujemy na sprzedaż wiejski dom o powierzchni 138 m2, oferujący 3 sypialnie i łazienkę, położony na działce o powierzchni 330 m2 z dużą ilością miejsca na zainstalowanie basenu lub jacuzzi. Nieruchomość jest sprzedawana częściowo umeblowana ze sprzętem AGD.

Główny dostęp do nieruchomości prowadzi przez dwie małe bramy dla pieszych z przodu nieruchomości. Tutaj mamy przedni taras, który ma niską ścianę z ozdobnymi balustradami.

Drzwi wejściowe otwierają się na korytarz, w którym znajdują się sypialnie, a następnie na salon.

Duży salon, który był garażem, został przekształcony i ma dwupalnikową kuchenkę, wentylator sufitowy i trzy duże okna.

Jest oddzielna jadalnia, a kuchnia została zmodernizowana i jest wyposażona w wiele szafek dolnych i ściennych z dużą ilością miejsca na blacie i zawiera sprzęt AGD. Drzwi prowadzą do tylnego ogrodu i pomieszczenia gospodarczego, które służy również jako druga toaleta z umywalką.

Pomieszczenie gospodarcze składa się z WC, bidetu, umywalki, pralki i miejsca do przechowywania.

Pierwsza sypialnia wyposażona jest w wolnostojące szafy i jest umeblowana. Druga sypialnia jest obecnie używana jako sypialnia główna. Pokój jest częściowo umeblowany i posiada wentylator sufitowy. Trzecia sypialnia znajduje się na końcu korytarza i jest obecnie używana jako pokój jednoosobowy/biuro.

Rodzinna łazienka została zmodernizowana i wyposażona w dużą kabinę prysznicową ze szklanym ekranem.

Ścieżka biegnie wzdłuż nieruchomości do obszaru, który nadaje się do parkowania poza drogą i dostępu dla pieszych do tylnej części nieruchomości.

Ogród jest wyłożony głównie żwirem z drzewami owocowymi. Znajduje się tam betonowe patio, mała kuchnia/grill. Jest to obszar z miejscem na stół i krzesła, leżaki, a nawet wannę z hydromasażem lub prywatny basen. To świetne miejsce, aby rozkoszować się hiszpańskim słońcem. Na tyłach ogrodu znajduje się mały murowany magazyn/warsztat z oknem.

Ten dom znajduje się w typowej hiszpańskiej wiosce Perin w Kartagenie. W tej małej wiosce znajduje się klub towarzyski z restauracją i piekarnią, a obok nieruchomości przejeżdża mobilny sklep spożywczy oferujący świeże produkty.

Lotniska w Alicante i Murcji znajdują się w odległości 1 godziny 30 minut jazdy samochodem, a Murcja mniej niż 30 minut.

Aby docenić wszystko, co ta nieruchomość ma do zaoferowania, umów się na spotkanie już dziś, a my oprowadzimy Cię po okolicy.

Liczba pięter
1
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
330 m2
Działka
330 m2
Powierzchnia użytkowa
138 m2
Taras
Tak
Powierzchnia budynku
138 m2
Parking
Tak
Sklep
6 km
Lekarz
130 m
Kawiarnia
3 km
Restauracja
200 m
Bar
120 m
Szkoła/przedszkole
3 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00