Umeblowane 2 pokoje, z prywatnym kominkiem i w odległości krótkiego spaceru od wyciągu, niska opłata eksploatacyjna, apartamentowiec, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 6892
54,500 €
Powierzchnia 63 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/4
Stok 500 m
Opłata za usługę 26 € za miesiąc
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu umeblowane mieszkanie o 2 pokojach i łącznej powierzchni 63m2, znajdujące się na drugim piętrze apartamentowca w Bansko w Bułgarii. Układ mieszkania to przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC oraz balkon. Ekspozycja jest południowa. Budynek znajduje się około 10 minut spacerem od wyciągu narciarskiego i pięć minut spacerem od centrum miasta. Opłata eksploatacyjna wynosi 26€/miesiąc w tym telewizja kablowa i internet.

Polecamy!!!

Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat względem Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!

Bansko to malownicze miasto znane ze swojej historii, położone u podnóża gór Pirin. Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.

Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.

Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.

Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.

Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.

Bo Bansko ma wszystko!

Zimowe wędrówki

Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.

27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.

Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.

Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.

Piętro
2
Liczba pięter
4
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
63 m2
Powierzchnia użytkowa
55 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
350 m
Lekarz
220 m
Kawiarnia
20 m
Restauracja
20 m
Bar
20 m
Szkoła/przedszkole
350 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00