W pełni wyposażony dom 2 pokoje z bezpośrednim widokiem na morze, Bałczik

Balčik, Bułgaria – ID 10364
88,000 €
Powierzchnia 638 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Morze 1 300 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu ładny dom z niezakłóconym, zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, położony 900 metrów spacerem od Ogrodu Botanicznego Balchik, w elitarnej strefie mieszkalnej Sborno Miasto. Na działce o powierzchni 638 m2 znajduje się prefabrykowany dom z litego drewna - od firmy "Euroholts" - miasto generała Tosheva. Dom składa się z: salonu 18 m2, sypialni 10 m2, łazienki i toalety. Na podwórku znajduje się studnia.

Dom posiada letnią werandę o powierzchni 35 m2 z niezakłóconą panoramą morską z jednej strony i wspaniałym widokiem na białe klify Bałcziku z drugiej strony. Całkowita powierzchnia domu wraz z werandą wynosi 73m2. Cena obejmuje wszystkie meble i wyposażenie. Odległość od plaży wynosi 1300 metrów.

Wyjątkowa oferta, gorąco polecam!

W MY PROPERTY AT THE SEA oferujemy bezkonkurencyjną różnorodność sprawdzonych nieruchomości wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Możesz na nas polegać we wszystkich aspektach.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ale dopiero się zaczyna.

Zespół MNM

Najbardziej wysunięty na północ główny bułgarski kurort nadmorski Bałczik to bardzo ładny kurort nad szeroką zatoką. Budynki znajdują się na wzgórzach nad morzem i skupiają się wokół trzech małych placów połączonych główną pionową ulicą. Samo miasto i jego okolice są bardzo malownicze ze względu na wapienne klify i formacje skalne nad miastem. Bałczik jest tańszym miejscem w porównaniu do pobliskiej Albeny i Złotych Piasków, ponieważ jest tu wielu tubylców. To normalne bułgarskie miasto, a nie kurort turystyczny. Nawet rzymski poeta Owidiusz podziwiał jego piękno i nazwał je Białym Miastem. Cecha ta jest nadal aktualna, dzięki wielu domom zbudowanym z białego kamienia i unikalnym "białym" skałom piaskowca, między którymi położone jest miasto. Bałczik jest w niewielkim stopniu dotknięty międzynarodową turystyką i nadal zachowuje atmosferę miasta portowego nad Morzem Czarnym.

Bułgaria zaczyna również przyciągać golfistów. Jeszcze kilka lat temu nikt nie traktowałby poważnie oferty gry w golfa w Bułgarii. Dziś jednak tak nie jest. Wiodący światowi inwestorzy i projektanci ożywiają sport, który nie jest częścią bułgarskiej tradycji sportowej, ale ma potencjał, aby stać się bardzo popularnym. Obszar wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego, na dziewiczych terenach wiejskich w północno-wschodniej części kraju, w pobliżu miasta Bałczik i granicy z Rumunią, ma stać się mekką dla golfistów. Inwestorzy wyczuli potencjał tej ziemi ze względu na przyjemne warunki klimatyczne, niezwykle piękny i zróżnicowany krajobraz, dobre ceny, morze i góry. Idealna konstelacja. Chociaż kraj ma niewielką bazę graczy, mniej niż 400 graczy, i jak dotąd ma tylko kilka pól golfowych, te niskie liczby są równoważone przez jeszcze wyższą jakość.

Wszystkie pola są wysokiej jakości, spełniają światowe standardy i mają odpowiednie udogodnienia. Jeśli dodamy do tego fakt, że w obecne bułgarskie projekty golfowe zaangażowane są takie sławy jak Gary Player, Ian Woosnam, Jack Nicklaus, Bułgaria stanie się jednym z interesujących miejsc dla wszystkich golfistów. Na płaskowyżu około 200 m nad poziomem morza, nad zatoką utworzoną przez przylądki Kaliakra i Galata, znajdują się trzy wspaniałe 18-dołkowe pola golfowe - Lighthouse Golf Resort, BlackSeaRama Golf & Villas i Thracian Cliffs Resort. Pozostałe dwa pola golfowe zostały zaprojektowane przez Gary'ego Playera i oba są prawdziwą zasługą ich twórcy. Lighthouse to przyjemne pole o wysokim standardzie (PAR 71, długość 6,105m, min HCP 36), natomiast BlackSeaRama jest malownicze, z ciekawą filozofią dołków (PAR 72, długość 6,648m i limit HCP 28 dla mężczyzn i 36 dla kobiet). Jednak prawdziwą perłą wśród europejskich pól jest pole Thracian Cliffs Resort. Gracze mogą tu doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Sam Gary Player powiedział, że jest to jego najlepsze pole, "Pebble Beach Europy" i że aspiruje do miana jednego z najpiękniejszych pól na świecie. W tym przypadku niezwykłe piękno jest również zrównoważone trudnością lub dla gracza wyzwaniem wszystkich wyzwań. Pola obejmują również wysokiej jakości usługi, zakwaterowanie w bliskiej odległości, typową bardzo dobrą kuchnię i mnóstwo wspaniałych marek wina.

Liczba pięter
1
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
638 m2
Działka
638 m2
Powierzchnia użytkowa
73 m2
Taras
Tak
Powierzchnia budynku
73 m2
Parking
Tak
Sklep
2 km
Lekarz
2 km
Kawiarnia
2 km
Restauracja
1 km
Bar
2 km
Szkoła/przedszkole
2 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00