Wolnostojący dom z pięcioma sypialniami, Venid Eco Village, Dinevi Resort, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bułgaria – ID 6455
753,900 €
Powierzchnia 251 m2
Usposobienie 6 pokojowe mieszkanie
Morze 1 500 m
Stan Gotowe

Uroczy ogrodzony kompleks "Venid Eco Village" znajduje się w doskonałej lokalizacji, tuż nad "Dinevi Resort" - u podnóża Starej Płaniny i na wybrzeżu w Sveti Vlas. Oferujemy Państwu dom rodzinny z 6 pokojami w nowym budynku. Dom o łącznej powierzchni 251,30 m2 w stylu "starego bułgarskiego domu", który jest częścią kompleksu "Venid Eco Village". Parter - salon z aneksem kuchennym, toaleta, dwie sypialnie, dwie łazienki z toaletą, weranda.

1 piętro - trzy sypialnie, trzy łazienki z WC, taras.

Dom oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze i inspirujący widok na las. Nieruchomość jest na sprzedaż bez kuchni, mebli i wyposażenia. Cena za dom jest do wykończenia pod klucz (podłogi - laminat i płytki, malowane ściany, drzwi, łazienka-WC z płytek i ceramiki sanitarnej). Chętnie pomożemy z meblami i wyposażeniem. Odległość od plaży wynosi 1,5 km.

Wizerunek architektoniczny budynku można przypisać architekturze renesansowej. Na fasadzie znajdują się materiały i wizje charakterystyczne dla tego stylu z wykuszami i odsłoniętymi okapami na dachu. Parter budynku pokryty jest kamieniem. Pierwsze piętro ma biały tynk mineralny i drewnianą okładzinę. Charakterystyczne są również narożniki, ściany i ramy okienne z listwami i belkami. Dach jest dwuspadowy z drewnianą konstrukcją i elementami dekoracyjnymi. Kompleks będzie posiadał dwa korty tenisowe, basen dla dorosłych i dzieci, aparthotel, kaplicę, parking, niezwykle malowniczą i harmonijną infrastrukturę wewnętrzną ze wspaniałymi widokami na morze i góry, co zagwarantuje pełny relaks i komfort jego mieszkańcom. Wszystkie użyte materiały są naturalne, pierwszej klasy z certyfikatem ekologicznym, a wygląd kompleksu jest w harmonii z otaczającym środowiskiem leśnym, co w połączeniu z bliskością morza, gór i prestiżową lokalizacją w pełni uzasadnia inwestycję. przy zakupie domu w kompleksie. Do wyboru jest 109 domów wolnostojących, bliźniaków i domów szeregowych o powierzchni od 150 do 300 m2. Kompleks mieszkaniowy "Venid Eco Village" jest logicznym elementem uzupełniającym dla tworzenia ostatecznej koncepcji Dinevi Resort - Sveti Vlas u podnóża Starej Planiny. Teren jest częścią zalesionego obszaru "Kasada", działki w mieście Sveti Vlas, gmina Nessebar, z panoramicznym widokiem na morze i nachyleniem na południe. Daje to podstawy do stworzenia malowniczego projektu urbanistycznego z różnymi widokami na las i morze z każdego domu mieszkalnego. Ekosystem o długości prawie dziewiętnastu kilometrów obejmuje podnóża wschodniej Starej Płaniny. Po drodze turyści mają okazję zobaczyć rzadkie i chronione gatunki roślin i zwierząt. Niektóre z nich znajdują się w Czerwonej Księdze Bułgarii, fontanny ze źródlaną wodą, altany i schroniska, kamienne kapliczki z ikonami prawosławnych świętych wzdłuż całego szlaku ekologicznego, co czyni spacer niezwykle interesującym i ciekawym. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się wszystkie udogodnienia i zabytki, które oferuje "Dinevi Resort" - plaże, przystań, sklepy, restauracje, kawiarnie, centra urody i SPA, amfiteatr i wiele innych.

Parametry zabudowy

50 533 m2

Powierzchnia działki

11 400 m2

Całkowita powierzchnia zabudowy

8 537 m2

Całkowita wewnętrzna sieć uliczna

4 852 m2

Chodniki, alejki, parkingi, plac publiczny

25 267 m2

Tereny zielone i place

50%

Minimalna powierzchnia terenów zielonych

Sveti Vlas to przyjemne miasteczko u podnóża Starej Płaniny, 4 km od Słonecznego Brzegu. Odległość od tego kurortu jest naprawdę niewielka. Połączenie tych dwóch miast nie potrwa długo dzięki rozwojowi popularnego Słonecznego Brzegu. Obszar znany jako Sveti Vlas ma dość ciekawą historię, ale pod względem turystycznym z pewnością wciąż czeka na czasy swojej świetności. Kurort Sveti Vlas znajduje się około 13 kilometrów od miasta Nessebar, które jest znane zarówno wśród turystów, jak i miłośników ciekawych zabytków. Sveti Vlas jest spokojniejszym kurortem bez dużej liczby turystów. Plaże są wąskie i mniej zatłoczone niż w Słonecznym Brzegu.

W mieście znajduje się kilka mniejszych plaż, zarówno piaszczystych, jak i żwirowych. Morze jest tutaj czyste, a wejście do morza jest stopniowe.

Plaża w Sveti Vlas skierowana jest na południe. Piasek jest drobny i złoty, ale w okolicy znajdują się również romantyczne plaże kamienne. Unikalne połączenie czystego górskiego powietrza, morskiego klimatu i pięknej przyrody. Letnie dni charakteryzują się spokojnymi porankami i stosunkowo chłodnymi, niezwykle przyjemnymi popołudniami. Wyjątkowa długa, ciepła i spokojna jesień. W ciągu ostatnich kilku lat temperatury w połowie grudnia sięgały 15 stopni. Zima nie trwa tu dłużej niż miesiąc. Idealny wybór dla całorocznej przyjemności, klimat bardzo sprzyjający zdrowiu człowieka.

Ze względu na fakt, że miasto położone jest na wzgórzu, można odwiedzić zalesione góry i odbyć przyjemny spacer. Ceny są tu bardzo przystępne. Przyjemna pogoda w połączeniu z bardziej wilgotnym morskim powietrzem są idealne dla każdego, kto chce cieszyć się przyjemnymi wakacjami w środowisku, które zdecydowanie nie jest tak zatłoczone jak Słoneczny Brzeg.

Liczba pięter
2
Usposobienie
6 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
251 m2
Działka
251 m2
Powierzchnia użytkowa
251 m2
Taras
Tak
Loggia
Tak
Balkon
Tak
Basen
Tak
Powierzchnia budynku
251.3 m2
Parking
Tak
Sklep
360 m
Lekarz
740 m
Kawiarnia
370 m
Restauracja
270 m
Bar
260 m
Szkoła/przedszkole
620 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00